Våre ansatte

Bilde1.jpg

RTB har fulgt med i en rivende utvikling, og er i dag en bedrift som driver effektivt og rasjonelt med topp moderne maskiner og utstyr. Service, kvalitet og sikkerhet har høyeste prioritet. Bedriften driver etterutdanning av sine ansatte slik at de til en hver tid er oppdatert innen faget.


Nøkkelpersonell

Jan Bratlien
Verksted/service
900 38 552
jan.bratlien@rtbas.no

Odd Kenneth Haugli
Daglig leder
905 86 019
service@rtbas.no

Lukas Szymkowski
Tak og beslag
404 89 375
lukas@rtbas.no

Lars Dybdal
Ventilasjon / Tak og Beslag
974 17 413
lars.dybdal@rtbas.no


Einar Hagen
Service
467 43 516
einar@rtbas.no


Marit Ødegaard
Adm
915 18 149
marit.odegaard@rtbas.no


Marit S Bratlien
Fakturering
991 54 510
marit.bratlien@rtbas.no






RTB

Kildalsvingen 5
2830 RAUFOSS

Telefon:
61 19 12 50


Åpningstider

Hverdager:
07:00 - 17:00
Lørdag:
09:00 - 13:00

Mestermerket 70 px.jpg godkjentmerke 70 px.jpg